Hydrohex Oy Ltd

Y-tunnus:
2705400-9

Sähköposti:
info@hydrohex.com

Myyntitiimit

Hydrohex Oy Ltd

Henry Fordin katu 5 H
00150 Helsinki
SUOMI

Tommi Wallenius
CEO
+358 40 5718582
tommi.wallenius@hydrohex.com

Samuli Vihervirta
Head of Sales
+358 50 5718961
samuli.vihervirta@hydrohex.com

Hydrohex DACH Aluetoimisto

Leimatstrasse 21
9000 St. Gallen
SVEITSI

Amon Theiss
Country Manager DACH
+41 78 934 66 00
amon.theiss@hydrohex.com

Jan Dreesen
Country Manager DACH
+49 176 64894134
jan.dreesen@hydrohex.com

Michael Lindemann
Sales Manager DACH
+41 78 663 29 96
michael.lindemann@hydrohex.com

Isabella Fitz
Distribution & Support DACH
00423 791 24 90
isabella.fitz@hydrohex.com

Ota yhteyttä

Haluatko Hydrohex vesitreenit altaallesi? Keskustellaan lisää!

CEO
 
Tommi Wallenius

+358 40 5718582

tommi.wallenius (at)
hydrohex.com

Head of sales
Samuli Vihervirta

+358 50 5718961

samuli.vihervirta (at) hydrohex.com

Perustajat ja partnerit

Samuli-500x500

Samuli Vihervirta
Head of Sales

Tommi-500x500

Tommi Wallenius
CEO

Ismo-500x500

Ismo Nermes
VP of Operations

Heikki-500x500

Heikki Ruohola
Technical Specialist 

Tuomas-500x500

Tuomas Pitkänen
Marketing Director

Tommi-500x500

Tommi Wallenius
CEO

Samuli-500x500

Samuli Vihervirta
Head of Sales

Ismo-500x500

Ismo Nermes
VP of Operations

Heikki-500x500

Heikki Ruohola
Technical Specialist 

Tuomas-500x500

Tuomas Pitkänen
Marketing Director

Tiimi

Sara-500x500

Sara
Physiotherapist

Julius-500x500

Julius
Personal trainer

Riina-500x500

Riina
Graphic designer

Axa-500x500

Axa
Marketing strategist