Hydrohex Ltd
Kontakta oss

Hydrohex Ltd är ett finskt företag som ägnar sig åt att utveckla den globala vattenträningsbranschen med moderna virtuella lösningar.

Hydrohex Oy Ltd

Organisations-ID: 2705400-9
Mejladress: info@hydrohex.com

Adress:
Trädgårdsgatan 49
20100 Åbo
Finland

Hydrohex erbjuder konkreta resultat till ditt företag. Våra kunder har upplevt en högre kundlojalitet, kundnöjdhet och mer besök. Kontakta vårt team för att höra mer!

Kontakta
Hydrohex

Vårt
Team

Sales

Samuli Vihervirta
Head of Sales

+358 50 5718961
samuli@hydrohex.com

Alexandra Kronberg
Account manager

+358 50 3859870
alexandra@hydrohex.com

Jesper Lindblom
Account manager

+358 50 5477988
jesper@hydrohex.com

Aino Malmi
Account Manager

+358 50 5356707
aino@hydrohex.com

Management

Tommi Wallenius
CEO

+358 40 5718582
tommi@hydrohex.com

Ismo Nermes
COO

+358 40 5241141
ismo@hydrohex.com

Heikki Ruohola
CTO

+358 50 5533836
heikki@hydrohex.com

Unlock full content

Get 6 Hydrohex classes to try at your pool!

Try out Hydrohex with our online demo platform! Log in with your browser and test the workouts.

Sign Up for demo